Rachel Bloom në pritje të ëmbël

Prishtinë | 16 Sht 2019 | 17:08 | Nga Ekonomia Online

Rachel Bloom është shtatzënë.

32 vjeçarja zbuloi lajmin emocionues pas fitores së saj në Creative Arts Emmys 2019.

“Unë jam tremuajshe shtatzënë dhe duhet t’i tregoj fëmijës tim që ishte me mua kur ndodhi kjo”, tha ajo gjatë një deklarate në prapaskenë.

Ajo fitoi Emmy për këngën “Antidepressants Are So Not A Big Deal”.

Rachel u martua me të dashurin e saj Dan Gregor, në vitin 2015.

View this post on Instagram

WE WON AN EMMY!!!!!!! also btw I’m pregnant

A post shared by Rachel Bloom (@racheldoesstuff) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme