Rasheli “bllokon” Instagramin (Foto)

Prishtinë | 10 Tet 2019 | 17:09 | Nga Ekonomia Online

Rashel Kolaneci është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë di se si të tërheqë  vëmendjen e 532 mijë ndjekësve në “Instagram”, duke postuar foto provokuese.

Së fundmi, ish-velina e “Xing me Ermalin”, ka postuar një fotografi, e cila ka marrë me mijëra pëlqime dhe qindra komente. Ajo ekspozon sidomos gjoksin bombastik.

Rasheli shfaqet e kuruar në çdo detaj, dhe fansat e kanë komplimentuar për bukurinë që ka. “Seks bomba. Je shumë e bukur. Ka lezet ylli. Dashuri. O femra më e bukur në botë”, janë disa nga komentet që ka marrë poza e saj.

View this post on Instagram

bae material 🧚🏻‍♂️

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

Happy hour 🍸

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Të ngjashme