Ray J thyen heshtjen për videon e seksit me Kim Kardashian

Ray J and Kim Kardashian (Photo by John Shearer/WireImage)
Prishtinë | 01 Maj 2022 | 16:16 | Nga Ekonomia Online

Ray J, ish-i dashuri i Kim Kardashian, po i kundërshton pretendimet e saj se Kanye West i mori atij një hard disk që përmbante pamje të papublikuara nga kaseta seksuale e çiftit në vitin 2007.

“E gjithë kjo është një gënjeshtër, nuk mund t’i lejojmë ta bëjnë më këtë, kaq e pavërtetë,” komentoi këngëtari nën një postim të Hollywood Unlocked në Instagram.

Klipi në fjalë është marrë nga episodi i fundit i serialit të ri Hulu, “The Kardashians”, ku Kim shihet e përlotur teksa i shpjegon ekipit të saj se West është takuar me Ray J dhe ka marrë pamjet në emër të saj.

West më parë pretendoi se ai u takua me bashkëthemeluesin e Raycon dhe mori laptopin me pamjet në një intervistë ndërsa u ankua për Kardashian duke puthur të dashurin e saj, Pete Davidson, para tij gjatë xhirimeve të “Saturday Night Live” vitin e kaluar.

“Si do të më sillni në ‘SNL’ dhe do të puthni shokun me të cilin dilni pikërisht përballë meje, dhe të gjithë thonë, ‘oh po, kjo është e bukur’, pasi unë shkova dhe mora laptopin nga Ray J vetë atë natë”, pyeti ai. “E takova këtë burrë në aeroport, më pas u ktheva, ia dorëzova në orën 8 të mëngjesit dhe kur ia dhashë, ajo qau”.

“E dini pse qau? Sepse përfaqëson sa shumë është përdorur ajo”.

“Kompjuteri dhe hard disku i mbledhur supozohej të përmbanin videon origjinale dhe çdo pamje të paparë. Pas shqyrtimit, nuk kishte asgjë seksuale të paparë, vetëm pamjet në aeroplan në rrugën për në Meksikë dhe pamjet në një klub dhe restorant në të njëjtin udhëtim”.

Ndoshta episodet e mëvonshme të “The Kardashians” do të zbulojnë se çfarë ishte në të vërtetë në hard-disk.

Ray J më herët ishte shprehur: “Kjo duhet të ndalet. Unë gjithashtu kam fëmijë”, shkroi në Twitter për diskutimin rreth kasetës në janar./Prive

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme