Reagon Andrra Destani pas lajmit për Yllka Kuqin dhe Sinan Hoxhën

Prishtinë | 19 Nën 2021 | 08:43 | Nga Ekonomia Online

Në disa mediume dje ka qarkullua një lajm ku pretendohet për një afërsi shumë të madhe të Yllka Kuqit me Sinan Hoxhën në videon e fundit që ata kanë realizuar.

Bëhet fjalë për një potpuri që është në kuadër të festave të fund vitit.

Në lidhje me këtë ka reaguar bashkëshortja e Sinanit, Andrra Destani.

Ajo ka publikuar në Instastory të saj një shkrepje të lajmit ku shkruan e revoltuar, “Turp”.

Të ngjashme