Regjisori i njohur flet për herë të parë pas fotove ku shihej duke u puthur me Rita Orën dhe një aktore tjetër

Prishtinë | 09 Qer 2021 | 14:52 | Nga Ekonomia Online

Taika Waititi ka folur për herë të parë për fotografitë që u bënë virale me Rita Orën e Tessa Thompson.

Taika Waititi ka komentuar romancën e tij me Rita Orën pasi fotot e paparacëve u bënë virale, shkruan NZ Herald.co.nz, transmeton lajmi.net.

Regjisori, fitues i çmimit “Oscar” së fundi ka përfunduar xhirimet për filmin e tij të ardhshëm “Thor: Love and Thunder” në Sidnej.

Ai foli për “Sydney Morning Herald” për qëndrimin e tij në Australi dhe si ndjehej për fotot e fundit të publikuara nga paparacët.

Taika u pyet nëse titujt kryesorë të tabloideve ndikuan tek ai, regjisori tha “Jo në të vërtetë”.

“Mendoj se në botën e internetit, gjithçka zhduket shumë shpejt. Dhe gjithashtu,” a është kaq e madhe kjo gjë? ” Jo, jo në të vërtetë. Nuk po bëja asgjë të keqe. Është në rregull”, u shpreh ai.

Fotografitë e Waititi duke puthur Orën, të dashurën e tij të përfolur dhe aktoren e Thor, Tessa Thompson u bënë virale në rrjete sociale këtë muaj.

Daily Mail, i cili publikoi fotot, raportoi që imazhet u këputën në shtëpinë e Waititi pas një ahengu.

Përdoruesit e Twitter spekuluan se tre yjet mund të jenë në një lidhje poliamoroze, por mund të ketë qenë një shaka për të hedhur poshtë paparacët.

Waititi dhe Ora konfirmuan publikisht lidhjen e tyre në prill kur morën pjesë në premierën e RuPaul’s Drag Race: Down Under. 

Të ngjashme