Remzie Osmani feston sot ditëlindjen, kaq vjet mbushi

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 11:46 | Nga Ekonomia Online

Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarës, Remzie Osmani.

Kjo e fundit feston ditëlindjen e 50-të. Sigurisht që urimet nga të afërmit dhe miqtë e këngëtarës nuk kanë munguar.

Një urim Remzia e ka marrë nga djali i saj, Hamza.

Gjithashtu edhe e bija, Riola e ka uruar të ëmën për ditëlindje.

Me një fotografi shumë të bukur Remzia ka marrë edhe një urim nga reja e saj, Gëzimja.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme