Remzie Osmani publikon këngën e re

Prishtinë | 24 Nën 2020 | 17:51 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Remzie Osmani ka publikuar edhe një këngë të re, në prag të festave të fundvitit.

“Unikate je moj bukuri”, titullohet kënga e fundit e Remzies, e cila vjen plot ritëm dhe e kënduar me zë të veçantë si çdo herë.

“Unikate je moj bukuri” është me tekst të Hyrie Mani Mustafës, orkestrimin e bëri Habibi dhe Sabriu, kurse producent është Bujar Avdimetaj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme