Reperi Drake sot feston ditëlindjen

Prishtinë | 24 Tet 2018 | 14:07 | Nga Ekonomia Online
Sot është një ditë e rëndësishme për reperin Drake.
Reperi kanadez sot më 24 tetor, feston ditëlindjen e tij të 32-të, shkruan lajmi.net

Për dallim prej kolegëve të tij, ai ka zgjedhur ditëlindjen ta festoi i qetë pa ndarë me ndjekësit momente nga nata e magjishme.

Sa i përket karrierës së tij të bujshme muzikore, Drake në kanalin zyrtar në Youtube gëzon një numër të madh projektesh të cilat poashtu janë shumë të klikueshme.

‘In My Feelings’ u publikua para 2 muajsh dhe tani gëzon 149 milionë klikime.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme