Reperi i famshëm e zbulon të “dashurën” për Shën Valentin

Prishtinë | 14 Shk 2019 | 18:39 | Nga Ekonomia Online

Reperi Capital T ka treguar publikisht se me kë do e festojë “Ditën e të Dashuruarve.”

Ai ka pozuar me një arush të madh dhe imazhin e ka shpërndarë në Instagram.

“E dashura për sot”, ka shkruar ai në fotografinë ku duket sikur i dhuron puthje arushit.

E gjitha kjo ka shkaktuar  shumë të qeshura tek ndjekësit e Capitalit. Ndër të tjera, repera ka vetëm pak ditë që ka sjellë projektin e ri muzikor “Kujtime” që po pëlqehet shumë nga fansat.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme