Reperi Skivi përlot me fjalët për biznesmenin që u vra: Në momente të mira e të këqija ishe afër meje

Prishtinë | 27 Jan 2021 | 21:16 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur kosovar, Skivi ka reaguar pas aktit tragjik në Prishtinë, ku mbeti i vrarë ish-menaxheri i “Baba Stars”, Albert Krasniqi.

Skivi, ka ndarë disa kujtime me të ndjerin ku shkruan:

“Buddy nuk po m’besohet qe shkove. Pse kaq herët?Pse? … Ne momentet me te mira e me te këqija gjithmonë ke qene aty për mu. Je kon, je, dhe do t’mbetesh shoku ma i mire e ma besnik qe e kom pas najherë n’jetë.
U prefsh në paqe”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme