Rihanna gati për tu rikthyer

Prishtinë | 13 Nën 2019 | 11:20 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Rihanna është gati për tu rikthyer fuqishëm, dhe këtë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

Ylli i muzikës ka kërkuar nga adhuruesit e saj që të kenë durim pasi projektet e reja muzikore janë rrugës.

“Për të gjithë miqtë, familjen dhe bashkëpunëtorët e mi, më duhet ende disa muajt për të punuar … ju lutem më falni,ky vit ka qenë mbizotërues dhe unë jam duke punuar në atë dhe quhet balancë. Kthehem shpejt”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, 31 vjeçarja gjatë kohës së pauze në muzikës ka lansuar linjën e saj të make-up dhe veshjeve të brendshme.


Të ngjashme