Rihanna në fustan “të gjerë”, dyshime se është shtatzënë

Prishtinë | 18 Kor 2017 | 10:51 | Nga

Me këtë fustan Rihana na ka shtuar edhe më shumë dyshimet se është shtatzënë me miliarderin Hassan Jameel, pasi është siguruar mjaft mirë që të mos i duket aspak barku.

Bukuroshja 29- vjeçare së fundmi është pjesë e kastit të aktoreve në filmin “Valerian and the City of a Thousand Planets”. Vajza nga Barbadosi kishte zgjedhur të vishte në premierën e filmit një fustan still kukulle, ngjyrë rozë të ëmbël, me mëngë të fryrë e tëmëdha dhe me bisht shumë gjatë. E ndërsa fustanin e shoqëroi me një palë sandale ngjyrë rozë që lidheshin deri në gjunjë.

Me këtë zgjedhje ajo ka shkëlqyer në premierën e filmit, duke “ua mbyllur gojën” të gjithve atyre që e kanë kritikuar për kilogramët e tepërt që mund të ketë marrë.

Prej disa kohësh, ajo është në një lidhje me sheikun Hassan Jameel, ku sipas burimeve të “Daily Mail”, Riri është shumë e dashuruar, si dhe flitet për një shtatzëni të mundshme, edhe pse bukuroshja ka zgjedhur të hesht.

Gorgeous train: The back of the dress was entirely different with an extremely long trail flowing behind the Work singer

Rihanna paired the pale pink gown with matching lace sandals that tied all up all the way to her knees

She wore her dark hair in a tight ponytail at the top of her head and the rest of it pulled back tightly against her scalp

Shining star: RiRi's brief appearance in the sci-fi flick Valerian is said to be one of the film's stand out moments

Rihanna posed alongside Cara and Dane DeHaan who star as Valerian and Laureline in the film

Cara's dress had a high halter neck that fell to the bust at an angle that resulted in a revealing view of her cleavage

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme