Rikthehet Dafina Rexhepi

Prishtinë | 17 Maj 2017 | 03:08 | Nga

Ka kaluar shumë kohë prej që këngëtarja Dafina Rexhepi ka pauzuar nga muzika. Mirëpo ajo ka paralajmëruar një rikthim në skenë.

Në Instagramin e saj, Dafina ka publikuar një fotografi nga xhirimet e projektit të saj.

“Cooming soon”, ka shkruar Dafina poshtë fotos.

Këngëtarja sa ishte aktive ka sjellë disa hite, ndër to edhe bashkëpunime ku vlen të veçohen këngët “Delicius” me Mc Kreshën, “Vip” në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Dj Blunt e të tjera.

View this post on Instagram

Coming soon…

A post shared by DafinaRexhepiOfficial (@dafinarexhepi_) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme