Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re

Prishtinë | 18 Jan 2020 | 16:00 | Nga Ekonomia Online

Reperja Rina Balaj duket se po e shijon në maksimum lidhjen e saj me reperin Sin Boy.

Ata janë shumë të lumtur në prani të njëri-tjetrit, teksa duket se së fundmi janë bërë edhe me shtëpi të re.

Ka qenë vet Rina ajo e cila në disa imazhe të publikuara në InstaStory, ka prezantuar oborrin e shtëpisë së re.

“Shtëpi e re”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e videos së ndarë me fansat.

Mesa duket, çifti kanë vendosur ta çojnë në një stad tjetër lidhjen e tyre, duke jetuar pranë njëri-tjetrit, transmeton telegrafi 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme