Rina Balaj feston ditëlindjen, Sin Boy e uron në mënyrë të veçantë

Prishtinë | 28 Jan 2020 | 14:46 | Nga Ekonomia Online

Sot (e martë), reperja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, feston ditëlindjen e 21-të.

Me këtë rast nuk ka munguar një urim i veçantë nga tashmë i dashuri i saj, reperi shqiptar që jeton dhe vepron në Greqi, Sin Boy.

Ai ka ndarë një fotografi të tij përkrah artistes shqiptare, ndërsa ka zgjedhur fjalët më të bukura për të uruar partneren.

View this post on Instagram

Im happy when she is happy

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme