Rita e mahnitshme në “People’s Choice Awards”

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 09:13 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora edhe një herë ka treguar shijen e stilit të veshjes së saj në “People’s Choice Awards” që u mbajt në Los Anegles.

Mediat shkruajnë se ajo gjithmonë bën zgjedhje të guximshme, e gjithnjë duket e mahnitshme.

Ndërkohë që japin detaje për fustanin, mediat shkruajnë se Rita ishte e sigurt se do të ishte në qendër të vëmendjes me fustanin e saj ngjyrë të kaltër dhe me ari.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme