Rita me fjalë të mëdha për Dafinën e Taynan

Prishtinë | 13 Gus 2019 | 19:43 | Nga Ekonomia Online

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur:

“A mund të them pse ne vajzat kosovare jemi kaq te mira? E dua vendin nga vij. Dhe poashtu me pelqen së pari femra që marrin kontrolin e vetes duke qene vetevetja dhe duke inspiruar. Faleminderit vajza që përfaqësoni lirinë dhe i tregoni vajzave që është në rregull të jenë të lira dhe seksi në të njejtën kohë”, ka shkruar Ora.

Duket se suksesi i “Bye bye” ka impresionuar edhe Ritën e cila pa komplekse është treguar përkrahese përmes platformave të saj me miliona ndjekës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme