Rita ora dhe Taika Waititi konfirmojnë romancën e tyre

Prishtinë | 03 Gus 2021 | 13:51 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora dhe i dashuri i saj Taika Waititi konfirmuan romancën e tyre në premierën e Suicide Squad ndërsa qeshën, lidhën krahët dhe u shoqëruan së bashku në tapetin e kuq, shkruan mirror.co.uk.

Rita Ora dhe Taika Waititi duket se konfirmuan romancën e tyre teksa pozuan krah për krah së bashku në premierën e Suicide Squad të hënën.

Këngëtarja, 30 vjeçare, ishte e buzëqeshur teksa zbukuroi tapetin e kuq me aktorin-regjisorin, 45 vjeç, teksa ata bënë daljen e tyre të parë publike së bashku.

Të ngjashme