Rita Ora dhe Taika Waititi shfaqen duke bërë blerje së bashku në Los Angeles

Prishtinë | 11 Qer 2021 | 12:32 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora dhe Taika Waititi u panë këtë javë duke blerë ushqime së bashku në Los Angeles mes aludimeve për romancën e tyre.

Gjatë shëtitjes së tyre, regjisori 45 vjeçar dhe këngëtarja 30 vjeçare u panë gjithashtu duke u larguar nga një restorant.

Shëtitja e tyre e fundit vjen disa javë pasi Rita u pa duke ndarë një puthje me aktoren Tessa Thompson ndërsa ishin komode edhe me Taikan.

Gjatë kësaj paraqitjeje, biondja u shfaq me një triko ngjyrë të verdhë dhe një palë tuta të zeza.

Dukjen e kompletoi me një kapelë, maskë e po ashtu edhe syze dielli.

Ndërkohë, ylli nga Zelanda e Re kishte të veshur gjithashtu në palë pantallona të zeza e triko të bardhë, me një këmishë sipër.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme