Rita Ora duke përgatitur albumin e ri shfaqet tejet e lumtur

Prishtinë | 28 Sht 2018 | 09:39 | Nga

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka paralajmëruar albumin e dytë.

Pas më shumë se 6 vitesh, artistja me origjinë shqiptare do të lansojë albumin e dytë të titulluar “Phoenix”, transmeton tch.

E për këtë album ajo tashmë ka nisur përgatitjet, e cila shfaqet tejet e lumtur nga studio ku edhe po punon.

“Pjesa e parë që e kam regjistruar për #Phoenix ishte në këtë dhomë dhe kjo është ajo ku po mbaroj. Dhe unë jam duke festuar me një filxhan çaj në tavolinë të bordit.#LYLM u regjistrua këtu! Është jashtë tani! ☄☄☄☄”, shkruan ajo.

Dua po ashtu është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “Let u love me”, të lansuar para pak ditësh.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme