Rita Ora duket mahnitëse në Australi, teksa merr vëmendjen me veshjen shumëngjyrëshe

Prishtinë | 24 Shk 2021 | 16:39 | Nga Ekonomia Online

Ajo aktualisht është në Down Under të Sydneyt ku do të fillojë rolin e saj si gjyqtare në “The Voice Australia”.

Dhe Rita Ora dukej mahnitëse ndërsa ‘mbylli një ditë të gjatë por emocionuese’, kur u shfaq e veshur me një bluzë të rastësishme dhe pantallona lëkure me ngjyra.

Këngëtarja, 30 vjeçare, i ndau disa fotografi me ndjekësit e saj në llogarinë personale në Instagram me 16 milionë ndjekësit e saj të martën.

Ajo veshi një bluzë të zezë me shkronja të bardha dhe të kuqe në pjesën e përparme e cila kombinohej me pantallonat e saj të pazakonta.

Këngëtarja e hitit “Bang Bang” i la flokët e saj bionde të lirshme, që i binin shpatullave dhe i kornizonin fytyrën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme