Rita Ora e Bebe Rexha ndezën “Teen Choice Awards”

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 18:20 | Nga

Rita Ora u ngjit në skenë, ndër performancat e para të mbrëmjes, duke ndezur “Teen Choice Awards”, me këngën e saj të re, “Your Song”.

Me drita që vezullonin ngado, me zbukurime dhe një grup i madh balerinësh, krijoi atmosferën e duhur për një hapje të denjë të eventit të çmimeve.

Ndërsa Bebe Rexha dhe ish-“One Direction” Louis Tomlinson ishin ata që mbyllën spektaklin me “Back To You”, gjithashtu me një atmosferë madhështore të krijuar, që ngriti nga vendet të pranishmit.

Image result for rita ora bebe rexha Teen Choice Awards

Image result for rita ora bebe rexha Teen Choice Awards

Image result for rita ora bebe rexha Teen Choice Awards

Image result for rita ora bebe rexha Teen Choice Awards

Image result for rita ora bebe rexha Teen Choice Awards

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme