Rita Ora e kuqe flakë…

Prishtinë | 22 Tet 2019 | 01:47 | Nga Ekonomia Online

Mjafton një foto e postuar në “Instagram” që Rita Ora të tërheqë menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa këngëtarja me fame botërore ka publikuar dy poza mjaft “hot”.

Rita shfaqet e veshur me një fustan të kuq që i nxirrte në pah shumë nga fiziku i saj, duke i “çmendur” kështu fansat. Gjithashtu ajo mban të veshur edhe një pale çizme të gjata.

Fotografitë e Ritës kanë marrë menjëherë me mijëra pëlqime, si dhe komplimente të shumta.

View this post on Instagram

Love a red eye…💃

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Të ngjashme