Rita Ora ekzpozon linjat trupore në plazhet e Miamit

Prishtinë | 28 Qer 2021 | 15:47 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora vazhdon të mahnit të tjerët me pamjen e saj fizike.

Së fundmi, ajo u pa në plazhet e Miamit me një paraqitje tejet atraktive.

Ajo po qëndron atje për të xhiruar videklipin e saj të ardhshëm, pas këngës “You For Me”.

Rita dukej e pabesueshme ndërsa ecte në plazh, me bikini të zëza dhe me një fustan të tejdukshëm vezullues.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme