Rita Ora kritikohet nga fansat

Prishtinë | 25 Dhj 2017 | 14:53 | Nga

Për tu dukur sa më festive në ditën e Krishtlindjeve, këngëtarja shqiptare më famë botërore, Rita Ora, ka vendosur të surprizojë fansat e saj.

Në një video të postuar në Instagram Rita shfaqet me një detaj të ri, një dhëmb prej floriri në buzëqeshjen e saj.

Por duket se ky detaj nuk u ka pëlqyer fansave të këngëtares, të cilët e kanë kritikuar dhe kërkuar ta heqë sa më shpejt.

Në video këngëtarja shfaqet duke kënduar në makinë, duke buzëqeshur herë pas herë, çka e ka vënë akoma edhe më shumë në dukje dhëmbin prej floriri.

https://www.instagram.com/p/BdGaSwPn6yU/?taken-by=ritaora

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme