Rita Ora kthehet në shtëpi

Prishtinë | 13 Pri 2019 | 18:16 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora është befasuar se si e gjeti shtëpinë pas disa muajsh udhëtim në vende të ndryshme për turneun e koncerteve.

Rita Ora përmes disa imazheve në rrjete sociale, ka bërë të ditur se është kthyer në shtëpi pas disa muajsh

Këngëtarja gjatë gjithë kësaj kohe ka qenë në udhëtime në vende të ndryshme të botës, për shkak të turneut botëror.

Kur hyri në shtëpi, Rita gjeti dhurata të panumërta që brendet e njohura i kanë dërguar në adresë të saj gjatë gjithë kësaj periudhe sa nuk ishte aty.

“U ktheva në shtëpi pas disa muajsh dhe gjeta dhurata. Mezi pres t’i shoh ato”, ka shkruar Rita, e cila më tej i ka treguar për publikun disa prej tyre.

Për ndryshe, këngëtarja ditë më parë ishte për një vizitë treditore në Kosovë, me një mision bamirësie me UNICEF-in.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme