Rita Ora nuk i ndal paraqitjet atraktive në Instagram, kësaj here vjen elegante me fustan të zi

Prishtinë | 09 Pri 2021 | 14:22 | Nga Ekonomia Online

Ajo nuk i ka jo të zakonshme fotografitë joshëse në Instagram.

Dhe Rita Ora dukej e bujshme ndërsa ndau me ndjekësit e saj disa imazhe të jashtëzakonshme në Instagram të enjten, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now”, 30 vjeçe, shfaqi trupin e saj të hollë e veshur me një fustan të zi me ndërprerje të vrazhda përgjatë trupit.

Fustani theksoi linjat e saj të trupit, ndërsa Rita gjithashtu tregonte këmbët e saj të tonifikuara, me lartësinë e rritur nga sandalet e saj të zeza.

Flokët e saj bionde ishin lënë në formë të lirshme, teksa hijet me ngjyrë portokalli te sytë, i dhanë asaj një pamje edhe më shkëlqyese.

Rita zbarkoi në Australi në fillim të shkurtit për xhirimet e sezonit të ri “The Voice Australia”, ku është ftuar të jetë anëtare e jurisë.

Muajin e kaluar, interpretuesja e shumë hiteve zbuloi se sa e lumtur ishte që u bashkua me jurinë e konkursit të talenteve, që përfshin emrat: Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian.

“Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e ‘The Voice’ këtë vit”, tha ajo për The Daily Telegraph.

“Mezi pres të jem në gjendje të mentoroj talentin mahnitës këtu. Australia është shtëpia e disa muzikantëve dhe partnerëve të mi të preferuar me të cilët kam pasur ndonjëherë kënaqësinë të punoj”, shtoi ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme