Rita Ora pas 2 vitesh mungesë sjell klipin e ri (Video)

Prishtinë | 22 Qer 2017 | 18:51 | Nga

“Your Song” ishte kënga që e riktheu Rita Orën pas dy vitesh mungese në muzikë.

Një këngë pozitive dhe mjaft energjike . Mjaft pozitive për suksesin e saj është edhe vetë këngëtarja e cila sapo lançua klipi, shkruan: “Your Song”  u publikua. Ju falënderoj të gjithëve për suportin”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme