Rita Ora risjell fotografi që joshin vëmendjen

Prishtinë | 25 Tet 2019 | 18:52 | Nga Ekonomia Online

Përkundër angazhimit të madh në karrierën profesionale, këngëtarja e famshme, Rita Ora, gjen kohë edhe për të pushuar.

Ylli shqiptar i muzikës pop i ka shfrytëzuar edhe udhëtimet e saja për koncerte, ashtu që në kohën e lirë i ka vizituar plazhet e qyteteve ku ka qëndruar.

Ndërsa në profilet e saja në rrjetet sociale nuk ka hezituar t’i ndajë me fansat e saj disa prej fotografive të realizuara.

Madje, disa sosh, ajo i ka risjellë në këtë periudhë kur po hyjmë në sezonit e ftohtë të vitit për të rikujtuar periudhën e ngrohtë dhe stinën e verës, percjell telegraf. Gjatë të premtes, Rita i ka publikuar disa fotografi bardh e zi, në të cilat shfaqet me rrobabanje.

View this post on Instagram

Take me back. 📸 @ronanpark

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme