Rita Ora shfaqet duke bërë blerje në Woolworths

Prishtinë | 06 Pri 2021 | 12:16 | Nga Ekonomia Online

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura në botë, dhe aktualisht është në Australi pasi është zgjedhur si gjyqtare e “The Voice”.

Por Rita Ora dëshmoi të hënën se nuk merr gjithmonë trajtimin VIP.

Ylli i muzikës pop, 30 vjeçe, u ndal nga një supermarket Woolworths në New South Wales për të blerë ushqime para se të nisej në një pushim të shkurtër.

Ajo kishte të veshur një palë pantallona të bardha dhe një triko pa rripa kur vizitoi dyqanin.

Pasi bleu ushqim dhe gjërat e domosdoshme, Rita udhëtoi për në vendin luksoz Sweven Estate në lumin Hawkesbury.

Prona ofron komoditet e privatësi dhe kushton afërsisht gjashtë mijë dollarë për një natë.

Shtëpia është ‘gdhendur në sipërfaqen ekzistuese të shkëmbit në brigjet e lumit Hawkesbury’, sipas një liste të pasurive të patundshme.

Ajo përmban tavane të lartë, një zonë të gjerë dhe hapësirë në natyrë për grill dhe është e përshtatshme deri në 13 persona.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme