Rita Ora shfaqet e mrekullueshme me pozat e reja: E hënë e mbarë për të gjithë ju

Prishtinë | 03 Maj 2021 | 10:31 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, përherë komentohet për lëvizjet e saj.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë kështu imazhe të shumta nga përditshmëria.

Së fundmi në një postim në Instagram, Rita ka vënë në dukje bukurinë e saj natyrale.

“E hënë e mbarë për ju”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Flokët dhe makijazhin i kishte të rregulluara në mënyrë shumë natyrale, teksa e bënin të dukej edhe më tërheqëse.

Theksojmë se bukuroshja brune po vazhdon qëndrimin në Australi, pasi do të jetë pjesë e “The Voice”.

https://www.instagram.com/p/COZwp8tjN5S/

Të ngjashme