Rita Ora shfaqet më shumë fansa

Prishtinë | 13 Jan 2018 | 10:28 | Nga

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është shfaqur këtë herë e rrethuar nga fansat e shumtë që tentonin të bënin fotografi.

Ajo dukej shumë me stil dhe e bukur veshur me fundin e gjatë të kombinuar me xhaketë.
Rita dukej shumë e kuruar edhe me grimin e lehtë dhe flokët e kapura thjeshtë.

Ndryshe, menaxhmenti i Ritës ende s’e ka konfirmuar ardhjen në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme