Rita Ora shfaqet tërësisht nudo para pasqyrës (Foto)

Prishtinë | 12 Jan 2020 | 11:27 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora prej ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri në Miami të Floridas.

Këngëtarja shqiptarja ka sjellë vazhdimisht fotografi dhe video nga shesh-xhirimet përmes të cilave ka treguar rrjedhshmërinë e procesit.

Por kësaj here Rita pozoi tërësisht nudo para pasqyrës, teksa mbuloi pjesët intime me emoji luleshtrydhe duke vënë në pah linjat e saj perfekte. /GE

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme