Rita Ora: Sot më shumë se kurrë duhet të festojmë për rëndësinë e grave

Prishtinë | 08 Mar 2021 | 16:07 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, nuk ka munguar me një dedikim të veçantë për festën e 8 Marsit.

Ajo ka ndarë disa fotografi të vetes në rrjete sociale, me anë të së cilës uron Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

0 vjeçarja thotë se sot më shumë se kurrë duhet të nxjerrim në pah dhe të festojmë rëndësinë e grave që qëndrojnë së bashku.

“Sot është Dita Ndërkombëtare e Gruas. Nuk ka forcë më të madhe se një grup i grave të unifikuara. Sot, më shumë se kurrë, ne duhet të nxjerrim në pah dhe të festojmë rëndësinë e grave që qëndrojnë së bashku”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme