Rita Ora thotë se është shumë e dashuruar në burrin e saj

Prishtinë | 03 Tet 2022 | 16:00 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora ka folur për lidhjen dhe martesën e saj me regjisorin dhe aktorin Taika Ëaititi.

Në një intervistë të re, këngëtarja 31-vjeçare ka treguar se të dy, të cilët u martuan gjatë verës në një ceremoni të vogël, janë shumë të dashuruar.

Rita tha se ishte “e dashuruar, shumë e dashuruar.

Këngëtarja shtoi se ishte në një vend të mirë dhe është mirënjohëse që gjeti partnerin që gjithmonë kishte ëndërruar ta kishte.

“Unë e dua dashurinë”, tha ajo.

“Unë kam qenë gjithmonë një besimtare në të dhe gjithmonë e kam ndjerë – gjithmonë kam dashur përrallën. Kjo është ajo që unë u rrita duke dashur. Prindërit e mi kanë qenë së bashku për më shumë se 30 vjet, kështu që për mua, unë kam qenë gjithmonë për atë si, dashurinë, gjetjen e një partneri dhe të gjitha këto, kështu që jam shumë e lumtur që bëra”.

Rita më pas shtoi: “Unë e dua Taika”.

Vetëm pak muaj më parë, Rita dhe Taika u panë në Paris me disa miq shumë të famshëm, transmeton Klankosova.tv.

Të ngjashme