Rita Ora tregon format e përkryera të trupit, teksa del në shëtitje buzë plazhit në Sydney

Prishtinë | 04 Dhj 2021 | 17:49 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora së fundmi është kthyer në Australi me të dashurin e saj, regjisorin Taika Waititi.

Dhe pas një qëndrimi në karantinë për disa ditë, këngëtarja shqiptaro-britanike u pa duke shijuar pak ajër të pastër në periferi të plazhit Clovelly të shtunën.

Anëtarja e jurisë së spektaklit “The Voice Australia”, 31 vjeçe, tregoi fizikun e saj në formë të përkyer, e veshur me një veshje sportive ngjyrë gri, shkruan DailyMail.

Për aksesorë, ajo shtoi një çantë dore shumëngjyrëshe të markës “Louis Vuitton” në pamjen e saj, teksa kishte veshur çorape dhe atlete.

Krahët e tonifikuar të 31-vjeçares ishin të ekspozuara, si dhe barku i saj, të cilët vështronin në veshjen e saj unike sportive-luksoze.

Rita i lidhi flokët e saj bjonde për një shëtitje të rastësishme dhe realizoi një grim minimal në fytyrë, duke zgjedhur të vizatonte vetëm vetullat e saj.

Gjatë shëtitjes së saj, Rita u sigurua se po praktikonte rregulla të sigurta ndaj COVID-it duke vendosur një maskë në fytyrë ndërsa ishte pranë anëtarëve të tjerë të publikut.

Në fillim të kësaj jave, Rita kaloi karantinën e detyrueshme në një shtëpi me të dashurin e saj, Taika, regjisor i “Free Guy”.

Çifti u fotografua në karantinë në shtëpi të mërkurën në një postim në Instagram të shpërndarë nga trajneri i saj personal Jono Castano, i cili po i udhëhiqte ata gjatë një seance trajnimi në aplikacionin ‘Zoom’.

Interpretuesja e hitit “Let You Love Me” ndodhet në Australi për të shoqëruar Taikën, ndërsa ai vazhdon punën në disa filma të ardhshëm, duke përfshirë “Thor: Love and Thunder”, i cili është në fazën e post-produksionit. 

Të ngjashme