Rita Ora vihet në siklet kur gazetari e pyet për lidhjen me regjisorin e famshëm

Prishtinë | 27 Pri 2021 | 14:42 | Nga Ekonomia Online

Qarkullojnë thashetheme se Rita Ora filloi një lidhje dashurie me regjisorin e “Thor”, Taika Waititi, derisa po filmonte “The Voice” në Sidnej.

Thashethemet po vërtiten se këngëtarja shqiptare Rita Ora është në lidhje me regjisoren e Thor, Taika Waititi ndërsa ajo ka qenë në Sidnej duke filmuar The Voice Australia, shkruan Daily Mail.

Të martën në mëngjes, ylli i popit, 30 vjeçe, shmangu me ekspertizë pyetjet në lidhje me jetën e saj të dashurisë gjatë një paraqitje në “The Kyle and Jackie O Show”.

Në fund të intervistës, drejtuesi i radios Kyle Sandilands e pyeti Ritën: ‘Unë e di që nuk doni të flisni shumë për këto gjëra, por a jeni në gjendje të vjedhni të dashurit brenda dhe jashtë artikulacionit tuaj apo e keni të vështirë?

Pas një pauzë të gjatë, këngëtarja e Body On Me u përgjigj me kujdes: “Unë mendoj se jam thjesht e fokusuar që të jem fit të them të drejtën”.

“Kjo është fantastike, mund të lexoj midis rreshtave’, u përgjigj Kyle me shaka.

Kjo vjen pasi Rita ndezi thashetheme pasi ndau një fotografi me regjisorin e Zelandës së Re, Taika, 45 vjeç, javën e kaluar.

Po ashtu është raportuar që të dy yjet janë në lidhje për më shumë se një muaj, ndërsa këngëtarja ka qenë në Sidnej duke xhiruar The Voice.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme