Ritës i bijnë të vogla bikinet, nëna e quan ”shqiponjë”

Prishtinë | 17 Shk 2020 | 11:33 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora ka dhënë një mesazh për të gjithë ndjekësit e saj në foton super tërheqëse në bikini.

Rita po merr rreze dielli derisa po qëndron në Los Angeles dhe së fundi bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një fotografi teksa rrezitej në një palë bikini të zinj.

Këngëtarja duket në formë të mrekullueshme teksa po pushon pak kohë pas problemeve me infeksionin në fyt.

“Kënaquni me jetën tuaj. Ju lutem. Mbroni zemrën dhe jini krenar me veten”, shkruan 29-vjeçarja.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme