Robin Krasniqi dhe Marigona celebrojnë dashurinë në event privat, dalin pamjet

Prishtinë | 04 Jan 2022 | 12:17 | Nga Ekonomia Online

Ish-Missi, Marigona Krasniqi para pak ditësh në një intervistë të realizuar në emisionin “Prive” kishte treguar se së shpejti do të ndodh dasma me boksierin, Robin Krasniqi.

Ndërsa, një ceremoni të bekimit të dashurisë së tyre ata e kanë zhvilluar dje, në ditën e tretë të këtij viti.

Në prani të një rrethi shumë të kufizuar të familjarëve, Marigona dhe Robin kanë celebruar dashurinë e tyre e cila evoloi shpejt.

Nuk dihet nëse na pret një dasmë tradicionale ku bukuroshen do e shohim me fustanin klasik të bardhë apo ata i kanë vënë pikën me darkën e mbrëmshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme