Ronela Hajati shumë shpejt në bashkëpunim me reperin më të kërkuar shqiptar

Prishtinë | 16 Qer 2021 | 12:30 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.


Ajo është shumë aktive edhe me projekte muzikore, ku shumë shpejt do të publikoj këngën e saj të rradhës.

Kjo këngë është në bashkëpunim me reperin shqiptar, Vig Poppa, dhe këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një fotografie ku shfaqet bashkë me të.

Bashkëpunimi do të publikohet me 20 qershor dhe pritja nga fansat pa dyshim se është e madhe.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme