Ronela Hajatit i dështon koncerti në Amerikë

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 22:31 | Nga

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria dhe Young Zerka duhej të mbanin disa koncerte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por, kjo gjë nuk do të ndodhë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Duket se shkak janë bërë problemet me dokumentacionin e këngëtarëve.

https://www.instagram.com/p/BUIemgeF-VP/?taken-by=ronelahajatiofficial

View this post on Instagram

Another one @sagerimakeup @nikokomani

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme