Rovena Dilo mohon lidhjen me balerinin në Dancing with the Stars

Prishtinë | 13 Maj 2018 | 11:26 | Nga

Rovena Dilo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance with me All Star”.

Por duket se është në një lidhje dashurie me balerinin Eltion Merja, me të cilin aktualisht konkurron në “Dancing with the stars”.

Pak ditë më parë, Rovena u duk se konfirmoi lajmin se ata janë bashkë.

“Unë jam e lumtur. Nuk besoj se ka ndonjë më të lumtur se unë në DWTS. Na thonë që mes nesh ka erotizëm, ndjenjë. Unë jam njeriu më i ndjerë. Eltjoni më ka nxënësen e tij të preferuar të gjitha kohërave” – tha Rovena.

Por të nesërmen, ajo u pendua dhe përgënjeshtroi lajmet gjatë performancës së saj në “Dancing With the stars” duke u shprehur se portalet kanë shkruar gjëra të pavërteta, shkruajnë mediat në Shqipëri.

Në “Xing me Ermalin” për të promovuar koncertin “DIVAT”, ishin koleget e saj të cilat e ngacmuan Rovenën.

Moderatori Ermal Mamaqi, i tha Rovenës se të shohim çdo javë me mbathje në ekran dhe i kërkoi të përshëndeste dy miqtë e tij, Ilir dhe Julin me një puthje.

Të ngjashme