Ryva Kajtazi bëhet nënë për herë të dytë

Prishtinë | 02 Qer 2020 | 13:28 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja, Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka publikuar një imazh të bebes së saj duke treguar se ka lindur ditën e djeshme.

Ryva ka postuar një fotografi të fëmijës së posalindur duke shkruar: Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde.

Ajo mori urime të shumta nga miqtë dhe kolegët duke i uruar fëmijës jetë të gjatë dhe të lumtur.

Ndryshe, artistja shqiptare ka edhe një fëmijë, vajzën Dorela.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme