Sa kilogramë peshonte fustani i Marinës?

Prishtinë | 17 Sht 2017 | 21:14 | Nga

Dasma mbaroi por jo zhurma. Edhe pse u komentua shumë, në dasmën e Getit dhe Marinës diçka na kishte shpëtuar.

Në një prej llogarive të fansave të Marinës ka një foto e cila tregon fustanin e nuses, atë më të rëndin. Po sa kilogramë ishte? Dihet se fustanet e nuseve janë gjithmonë të rëndë, dizenjatorja e njohur ka treguar se ai peshonte 30 kilogramë. Duke pasur parasysh se sa elegante është Marina themi: Si e paska mbajtur të gjithë atë?

Ia vlente, aq madhështor sa ishte.

2017-09-12 14_16_15-_C__Users_Fabjola Hije_Desktop_sot.txt - Notepad++

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme