Sa kushtoi unaza gjigante e fejesës së Jennifer Lopez?

Prishtinë | 10 Mar 2019 | 16:42 | Nga Ekonomia Online

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez njoftuan të shtunën se ata u fejuan .

Çifti aktualisht është në Bahamas, për të shijuar ditët më të mira si të fejuar.

Andrë Broën, drejtor i WP Diamonds, vlerëzon se unaza që mori këngëtarja ka shtatë shifra.

“Duket se unaza ka një prerje të smeraldit rreth 10 karatë”, tha ai në një deklaratë për E! News.

Vlera e unazës së saj mund të jetë më shumë se 1 milion dollarë.

View this post on Instagram

she said yes ♥️

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme