Sa shumë ngjajnë Elita dhe djali i saj Zëri

Prishtinë | 11 Jan 2021 | 16:42 | Nga Ekonomia Online

Elita Rudi tashmë është ndër personazhet më të përfolura të vendit.

Kjo për shkak jetës së saj private, martesës që ajo ka me reperin e njohur Gjiko dhe çdo gjë që ka të bëjë me të tashmë është duke u kthyer në lajm.

Ndërkaq ajo tashmë ka krijuar një familje bashkë me reperin e njohur Gjikon, ku si fryt i dashurisë se tyre ata kanë edhe një djalë të quajtur Zëri.

Megjithatë ata kanë vendosur që familjën e tyre ta zgjerojnë, Elita është në muajt e fundit të shtatzanisë se saj të dytë dhe po pret një vajzë.

Ndërkaq së fundmi Elita ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram më saktësisht në Instastory ku ka treguar një foto të vetën dhe një foto te djalit të saj ku duken shumë të njejtë.

Kjo foto ka marrë vëmendjen edhe nga fansat duke e parë kështu se sa shumë ngjajnë ata mes vete.

S'ka më dyshim Elita dhe Gjiko! E dimë se kujt i ka ngjarë Zëri | indexshqip
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme