Sa vjet i bën sot Dafina?

Prishtinë | 14 Pri 2017 | 10:29 | Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka një ditë të veçantë.
Ajo feston ditëlindjen dhe sot ka mbushur plot 28 vite. Këngëtarja ka filluar menjëherë që të marr urime dhe madje është surprizuar nga njerëzit e saj të afër, shkruan lajmi.net

Ky vit do të jetë shumë i rëndësishëm për të pasi Dafina po synon tregun botëror muzikor, madje ka lansuar këngën e parë me shtrirje të tillë dhe po i ec mirë, prandaj mund të thuhet se për këngëtaren ka filluar një vit i mbarë!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme