Sabiani ka dy fjalë për dyshen nga KosovaDJ PM dhe DJ Dagz

Prishtinë | 12 Dhj 2021 | 16:12 | Nga Ekonomia Online

Pas largimi nga shtëpia e famshme, këngëtari Sabian Medini, ka folur për herë të parë në emisionin “Fan Club”, teksa nuk ka harruar t’i përmend dyshen nga Kosova, DJ PM dhe DJ Dagz.

Të premten, kur u njoftua Sabiani se do ta linte shtëpinë, ai nuk u përshëndet me disa nga banorët, e që ndër ta ishin edhe Pajtim Krasniqi e Arbër Gumnishta.

Kujtojmë se me këtë të fundit kishte shpeshherë debate edhe me tone të larta, e që ditën e sotme ai tregoi që më së shumti është zhgënjyer nga ata, pasi që i ka pritur me dashuri të madhe.

“Më kanë zhgënjyer jashtë mase ata dy djemtë e Kosovës, se i kam pritë me dashuri të madhe, më shumë Dagzi”, u shpreh Sabiani në Fan Club.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme