Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu në përfundim të duetit të ri

Prishtinë | 18 Shk 2021 | 13:13 | Nga Ekonomia Online

Dyshja fantastike Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu janë bashkuar për projektin e ri të tyre.

Një duet nga emrat e njohur të muzikës shqiptare do të vijë së shpejti, ndërsa ExpressRozë zbulon se kënga është tashmë në fazat përfundimtare.

Kënga do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe pritet të pëlqehet nga publiku i shumtë i tyre.

Kjo nuk është hera e parë që artistët kanë bashkuar forcat.

Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu kanë disa këngë dhe potpuri të realizuara ndër vite që janë pëlqyer shumë nga publiku

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme