Samanta mahnitëse në sesionin e ri (Foto)

Prishtinë | 22 Pri 2017 | 10:39 | Nga

Këngëtarja Samanta Karavella njihet për vokalin e saj të ëmbël.

Por, në një sesion fotografik ajo ka treguar dhe bukurinë e saj.

Në disa nga fotot e publikuara në faqen e saj në Instagram, ajo shfaqet me makijazh ditor dhe flokë të rregulluara thjeshtë.

Menjëherë kanë pasuar komentet e adhuruesve që e cilësonin atë si një mbretëreshë të bukurisë.

Samanta së fundmi lansoi projektin e saj të suksesshëm me reperin 2Ton.

https://www.instagram.com/p/BTJna0ql-vS/?taken-by=samantaofficial

https://www.instagram.com/p/BTHGoJ5F-4j/?taken-by=samantaofficial

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme